“Na počátku byla jen myšlenka založit crew a následně sound system, ale seskupenim prvních tří zakládajících členů se z myšlenky začíná stávat realita”

Dva začínající dj´s Corl s Fabim po nějaké době šmrdlání se seznamují s o něco zkušenějším djem E.Estewesem. Někdy na přelomu roků 2004/05 začíná dostávat myšlenka ten správný směr a vzniká crew a sound system ArA Company.

“Když už je i jméno a pár desek začínají se pořádat první akce”

První akce probíhaly samozřejmě za ne moc velkého djského přednesu a umu a ani hudební aparatura nepatřila k těm nejlepším, ale zapálení bylo mnohem větší než všichni čekali a tak každý začal pilovat svou techniku, projev a sehnal se nějaký počáteční sound system.
Po prvních akcích v místním klubíku British byl vidět zájem jak z hlediska návštěvníků, tak i ochoty přátel jakkoliv pomoci a podílet se na přípravě a chodu akcí. Časem se i z přátel/pomocníků stalo několik členů naší crew a tak se banda “(č)aráků” rozrostla o AzAwAkka, Bushmana, RST a mc Monkeymana.

“Budujeme konečně i zvuk”

Kolem roku 2007 se stáváme rezidenty a dramaturgy místního klubu Kotelna (31.12.2009 R.I.P.). Naše akce začínají být více a více populární a v Aře začínají být konečně prostředky na další rozvoj a růst. Buduje se tedy nový, lepší a silnější sound, schání se světla, stroboskopy a další věci na zpestření našich budoucích akcí. Do grupy mezi “(č)aráky” vstupuje také Bafák – náš nepřekonaný sound master. Jeho neocenitelné znalosti a přístup ohledně sound supportu jsou pro nás velikým přínosem. Dále také po velkém usílí a chtíči s námi fungovat zapadl do naší rodinky Tesy.

“Začínáme cestovat, budovat a pořádat”

Po skončení klubu Kotelna jsme se museli porozhlédnout také po jiných prostorech v Chomutově a do oka nám padla Kulisárna. Zde začínáme pořádat seriály Bass Pandemia a Vibez – každý s mírně rozdílným konceptem, ale za to s ještě větším zápalem. Navazujeme i na spolupráci s klukama z Mordor visual deviants a tudíž máme i pohyblivé obrázky na akcích :) .
Hraní samozřejmě není jen v Chomutově a jeho okolí. Se serialem Drum and bass expansion zavítáme do desítek měst po ČR někde s větším a někde s menším ohlasem.

“Opět se rozrůstáme”

Jako by nás nebylo dost a tak jsme se rozhodli přijmout koncem roku 2011 další dva členy. Již zkušený dj Stanec a jako začínající dj a kreativec  Fucza

V současné době se tedy smečka ArA Company skládá z následujích psů:
dj´s: AzAwAkk, Bushman, Corl, Fabi Fucza, E.Estewes, RST, Stanec, Tesy
mc: Monkeyman
sound master: Bafák
+ několik dalších přátel, kteří jsou nám vždy ochotni a rádi pomoci s přípravou, úklidem, či chodem akcí – těm patří naše díky !

Zanech komentář

*